TEL: +420 475 201 968

Rezervační systém pro střediska fitness

 

Licencování produktu

 Licence produktu TravelSoft Fitness se odvíjí podle počtu provozovaných aktivit a zakoupených rozšiřujících modulů. Počet klientů fitness střediska ani počet operátorů (terminály s obsluhou, turnikety) není omezen.

Q:Co se rozumí aktivitou? Je to každé jednotlivé cvičení?
A: Ano, každý druh cvičení = 1 aktivita.
Q:Pokud mám čtyři různé druhy cvičení Jóga, musím si koupit 4 aktivity v celkové ceně 16 000,- Kč?
A: Nemusíte. Můžete si koupit jednu zastřešující aktivitu Jóga za 4 000,- Kč a pod ní schovat vaše 4 druhy jógy, za každou zaplatíte 800,- Kč. Celkem tedy nezaplatíte 16 000,- Kč, ale jenom 7 200,- Kč.
Q:Co je turniket?
A: Turniket je aplikace určená především pro posilovny, kde se váš klient neobjednává na určitou hodinu, ale může přijít dle svého uvážení. Turniket zkontroluje klubovou kartu, potvrdí, že má klient zaplacený vstup (denní/měsíční/atd.) a návštěu klienta zanese do statistik.
Q:Musím si požadované moduly objednat najednou?
A: Nemusíte. Stačí koupit rezervační systém v základní verzi a moduly, které budete potřebovat můžete dokupovat nezávisle na sobě.
Q:Můžu si sám měnit názvy jednotlivých aktivit a jejich podzáložky?
A: To bohužel systém neumožňuje. Ale na vaše přání je můžeme kdykoliv přejmenovat. Tato služba je zpoplatněna hodinovou sazbou našich programátorů a doba strávená tímto přejmenováním je závislá na počtu požadovaných změn.
Q:Není cena za přidání aktivity vysoká?
A: Opravdu není, ceny za aktivity byly stanoveny po pečlivém uvážení. Ke každému přidání aktivity samozřejmě náleží přidání aktivity na interním serveru, testování a teprve poté zveřejnění.
Q:Proč se platí měsíční poplatek 500,- Kč za hosting?
A: Rezervační systém běží na našem serveru, včetně všech databází. V této ceně je zahrnutý hosting, zálohování databází a máte jistotu, že váš systém bude přístupný 24 hodin denně.
Q:Můžu váš systém hostovat na jiném komerčním serveru?
A: Teoreticky to možné je, prakticky to nedoporučujeme. U společností, poskytujících webhostingové služby je takřka nemožné zařídít, aby jejich servery byly nastaveny pro provoz rezervačního systému odpovídajícím způsobem.
Q:Pokud zrušíme jeden druh cvičení a nahradíme ho jiným, musíme si koupit další aktivitu.
A: Nemusíte. V tomto případě se jedná o přejmenování aktivity a budeme účtovat pouzee manipulační poplatek 800,- Kč.
 

REZERVAČNÍ SYSTÉM TRAVELSOFT FITNESS

Podpora

02.05.2012
Instalace a provoz rezervačního systému
02.05.2012
Provoz a administrace
02.05.2012
Konfigurace
 
www.travelsoft.cz | www.magnus1.cz
©2012 TravelSoft all rights reserved.
TravelSoft CMS 3.6
_