TEL: +420 475 201 968

Rezervační systém pro střediska fitness

 

Rezervace jménem klienta

 

Rezervace pro registované klienty

Operátor má možnost provést rezervaci / storno jménem klienta (např. na telefonickou žádost). Podle jména, čísla klienta nebo e-mailové adresy vyhledá, identifikuje klienta a provede rezervaci na vybranou akci. Platbu za rezevaci je možné provést rovnou (čerpáním kreditu), nebo platbou "na účet" a klienta zinkasovat při závěrečném odbavení (pokud by klient nedorazil, platba zůstává "viset" na jeho účtu, operátor může účet kdykoliv vyrovnat čerpáním z kreditu klienta).

 

 

Blokování kapacity - rezervace pro neregistrované klienty

Rezervační systém TravelSoft Fitness ve verzi 3.0 umožňuje obsloužit i klienty "z ulice", kteří např. telefonicky žádají o rezervaci na jméno, nebo rovnou příjdou do fitness střediska a pokud je volno, účastní se probíhající akce. Tito klienti nejsou registrovaní a nemají zákaznickou kartu (tzn. ani kredit).

Operátor blokuje kapacitu akce "na jméno" klienta, ten po příchodu rovnou platí, nebo je mu přidělena klubová karta, na kterou čerpá rezervaci akce i další nákupy (např. občerstvení). Při odchodu z fitness je klient podle přidělené karty odbaven, zaplatí a karta je automaticky nulována pro další použití.

 
 

REZERVAČNÍ SYSTÉM TRAVELSOFT FITNESS

Screenshots

▼ více informací...
 
www.travelsoft.cz | www.magnus1.cz
©2012 TravelSoft all rights reserved.
TravelSoft CMS 3.6
_